0 242 252 07 07

Hizmetler

 

- Youtube Reklamları -

Hizmetler

Youtube Reklamları

Hemen Başvurun 0 242 252 07 07

Youtube en çok kullanılan sosyal medya mecralarından biridir. Herkes kendi televizyon kanalına kendisi sahip olabilmektedir. Ve bu insanlara sonsuz iletişim seçeneği sağlamıştır. İnsanlar sadece kendileri izlemek istedikleri kanalları takip ederek benzer kullanıcıları bulup iletişime geçebilmektedirler, etkileşim oranı diğer sosyal mecralardan daha yüksektir. Bu yüzden şimdiden televizyonun pabucunu dama atmış olduğunu söyleyebiliriz.

Özellikle sürekli video çekip yükleyen ve belli bir seviyenin üzerinde abone sayısına erişmiş olan Youtube kullanıcılarının videolarında gözlemlendiği üzere Youtube reklamları artık epey popüler olmuştur. İnsanların Youtube izlemeleriyle doğru orantılı olacak şekilde firmalar Televizyon değil de Youtube camiasına reklam vermeye başladırlar. Çünkü görünürlük ve bilinirlik açısından oldukça kıymetli bir pazar payına sahip olan Youtube reklamları aracılığı ile istedikleri gruba hitap edebilecekleri gibi potansiyel müşteriye de kolayca ulaşabilir duruma geldiler.

Bu noktada London Creative reklam ajansının bağlantıları ve reklam geçmişi sayesinde siz de Youtube reklamları aracılığı ile şirketinizin ya da markanızın tanıtımını yapabilir, özellikle genç kesimin dikkatini çekebilecek kısa görüntülerle web sitenize ziyaretçi çekerek beklediğiniz sonuçlara ulaşmada önemli bir adım daha atmış olursunuz.

Zamana ayak uydurmanın bir şirket olarak ayakta kalmak konusunda bir numaralı zorunluluk olduğunu düşünürsek, günümüzün televizyonu olan Youtube'da Youtube reklamları olarak barınmak ve sürekli görünürlük sağlamak markanızın değerini yükselteceği gibi sizin vizyon sahibi bir işletme olduğunuzun altını çizeceği için piyasada diğer sektör rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayacak bir unsur oluşturacaktır.

 
 
© 2018 London Creative. Tüm hakkı saklıdır. Site Haritası

Alanya Web, 2005 Yılından Beri Türkiye'nin Lider İnternet Medya Ajansı Şehrinizde. Artık Sorunları Kenara Bırakın, Sadece İşinize Odaklanın.

alanya web, alanya web tasarım, alanya google reklam, alanya facebook reklam, alanya sosyal medya yönetimi, web tasarım alanya, google reklam alanya, facebook reklam alanya, alanya internet sitesi, internet sitesi alanya, web tasarımı, google reklamları, facebook reklamları, instagram reklamları, alanya instagram reklamlar, alanya web şirketleri