0 242 252 07 07

Hizmetler

 

- Yandex Reklam -

Hizmetler

Yandex, Google'a en çok yaklaşan arama motoru olmuştur. Google kullanmayıp Yandex arama motoruna şans veren insanların gün geçtikçe çoğalması konusunun yanında, Google aramam motorunun kullanılmadığı, hatta yasak olduğu bazı ülkelerde zorunlu olarak kullanılan ve çoktan hayatlara yerleşen Yandex, kendi içinde rakipsizdir ve önemle ele alınması gerekir.

Yandex Rusya merkezli bir arama motoru olarak hayatımıza girerek Google'ın rakibi olmaya en yakın arama motoru olmayı başarmış bir uygulamadır. 2010 yılında da Türkiye'de resmi olarak varlığını kabul ettirmiş bir arama motoru olduğu gerçeğini kabul edersek, özellikle Google'daki reklam maliyetlerinin ve sektör rekabetinin oldukça yüksek olmasına bağlı olacak şekilde Yandex arama motorunda yer almak hem Google'daki kadar rekabet yükselmeden orada yer almak, hem de halihazırda ciddi bir topluluğu oluşturan Yandex kullanıcısına da ulaşmak açısından çok akıllıca olacaktır.

İşleyişi birebir Google reklam çalışmasıyla aynı olan Yandex reklam, London Creative reklam ajansı tarafından başarıyla yürütülen, içinde bulunduğunuz sektörle alakalı ve nokta atışı olacak şekilde profesyonel olarak yürütülen bir çalışmadır.

Yandex Reklam
 
 
 
© 2018 London Creative. Tüm hakkı saklıdır. Site Haritası

Alanya Web, 2005 Yılından Beri Türkiye'nin Lider İnternet Medya Ajansı Şehrinizde. Artık Sorunları Kenara Bırakın, Sadece İşinize Odaklanın.

alanya web, alanya web tasarım, alanya google reklam, alanya facebook reklam, alanya sosyal medya yönetimi, web tasarım alanya, google reklam alanya, facebook reklam alanya, alanya internet sitesi, internet sitesi alanya, web tasarımı, google reklamları, facebook reklamları, instagram reklamları, alanya instagram reklamlar, alanya web şirketleri