0 242 252 07 07

Hizmetler

 

- Toplu e-Posta Gönderimi -

Hizmetler

Toplu e-Posta Gönderimi

Hemen Başvurun 0 242 252 07 07

Toplu e-Posta gönderimi halen daha en gelişmiş doğrudan tanıtım ve satış tekniklerinin başında gelmektedir. Güçlü sunucularımız ile hedeflediğiniz başarıya en ekonomik ve kesin yöntem ile sizi taşıyoruz.

Toplu e-posta gönderimi, ihtiyaç duyduğunuz portföyü size kazandırabilir. London Creative reklam ajansı, sizin ihtiyaç duyduğunuz portföyü verdiğiniz hizmet doğrultusunda, potansiyel müşterileri belirleyip onlara en can alıcı şekilde dikkatlerini çekebilecek ve sonuna kadar gönderilen e-postayı inceleyecekleri şekilde çeşitli şablonlar ve uyarıcı işaretler kullanarak oluşturur ve gönderir.

Potansiyel müşterilerinizin belirlenmesi aşamasından sonra, gelen kutusu garantisi vererek, kullanıcıların, hazırlanan e-posta gönderimini açabilmesini sağlar.

Günlük gönderme kapasitesi olarak belli aşamaları aşmış olan şirketimiz London Creative reklam ajansı, zaman kaybınızı engelleyecek ve kısa sürede geri dönüş almanızı sağlayacak şekilde bir günde gönderilecek maksimum e-postayı sizin adınıza gönderir.

E-postanızın dikkat çekecek şekilde tasarlanması ve dahası dikkat çekecek duruma getirilmesi de yine aynı şekilde reklam ajansımızın üstlendiği bir görevdir. Çünkü bu sizin memnuniyetiniz için gereklidir.

Sizlere detaylı bir rapor sunarak e-postaların akıbeti karşılıklı olarak değerlendirilir ve Analytics verilerine göre doğru yolda olup olunmadığı resmi olarak netleştirilebilir.

  • %95 Gelen Kutusu Hedefleme
  • Spam Koruma Algoritması
  • Günde 1 Milyon Gönderim Kapasitesi
  • Sektör ve Konum Kategorileri
  • E-Posta Tasarımı
  • Açılış Sayfası Tasarımı
  • E-Posta Okundu Bilgisi
  • Analytics İle Takip
  • Detaylı Raporlama
  • %100 Müşteri Memnuniyeti
 
Toplu e-Posta Gönderimi
 
Raporlanabilir
Kişiye Özel E-Posta
Ek Dosyalar
Link Takip Özelliği
Yanıtlama Adresi
Kara Liste
Zamanlayıcı
Çoklu Kullanıcı Hesapları
Hedefleme
Hazır Şablonlar
Kolay Mail Tasarımı
Sosyal Medya Butonları
 
 
 
© 2018 London Creative. Tüm hakkı saklıdır. Site Haritası

Alanya Web, 2005 Yılından Beri Türkiye'nin Lider İnternet Medya Ajansı Şehrinizde. Artık Sorunları Kenara Bırakın, Sadece İşinize Odaklanın.

alanya web, alanya web tasarım, alanya google reklam, alanya facebook reklam, alanya sosyal medya yönetimi, web tasarım alanya, google reklam alanya, facebook reklam alanya, alanya internet sitesi, internet sitesi alanya, web tasarımı, google reklamları, facebook reklamları, instagram reklamları, alanya instagram reklamlar, alanya web şirketleri