0 242 252 07 07

Hizmetler

 

- Mobil Uygulama Geliştirme -

Hizmetler

Mobil Uygulama Geliştirme

Hemen Başvurun 0 242 252 07 07
Mobil Uygulama Geliştirme

İşletmenizin hacmi ne olursa olsun, milyonlarca akıllı telefonun uygulama mağazasında yerinizi alarak potansiyele ulaşabilirsiniz.

Mobil uygulamalar internet sitesini destekleyen ve söz konusu şirketin marka bilinirliğini besleyen bir çalışmadır. Çünkü akıllı telefonu kullanmayan hiç kimsenin kalmadığı ve akıllı telefonlarının kullanım yaşının gittikçe düştüğü gerçeği göz önüne alındığında ulaşılmak istenen internet sitesinin her türlü akıllı telefon ve teknolojik platformda açılabilir olması kullanıcıyı rahatlatan ve aslında gereklilik gösteren bir çalışmadır.

Günümüzün en büyük teknolojilerinden olan mobil alanında yazılım ve uygulama geliştiriyoruz. Gelişen trendleri takip eden ekibimiz, ihtiyacınız olan mobil yazılımları sizin için geliştiriyor. Sadece yazılım aşamasında değil öncesinde ve sonrasında uygulamanızın mükemmele yakın olmasını amaç ediniyoruz.

 
 
Ücretsiz Eğitim
Sürekli Güncel
Tüm Modeller İle Uyumlu
7/24 Teknik Destek
Sosyal Medya İle Entegre
Kolay Arayüz Kolay Kullanım
Zengin Görseller
Büyük Ekran Desteği
 
 
 
© 2018 London Creative. Tüm hakkı saklıdır. Site Haritası

Alanya Web, 2005 Yılından Beri Türkiye'nin Lider İnternet Medya Ajansı Şehrinizde. Artık Sorunları Kenara Bırakın, Sadece İşinize Odaklanın.

alanya web, alanya web tasarım, alanya google reklam, alanya facebook reklam, alanya sosyal medya yönetimi, web tasarım alanya, google reklam alanya, facebook reklam alanya, alanya internet sitesi, internet sitesi alanya, web tasarımı, google reklamları, facebook reklamları, instagram reklamları, alanya instagram reklamlar, alanya web şirketleri