0 242 252 07 07

Kurumsal

 

- Hakkımızda -

Kurumsal

London Creative, 2000 yılından beri tam hizmet ajanslığı hizmet verip 2005 yılında hizmetleri arasında internet reklamcılığını ekleyen, 1500+ aktif müşteri portföyü ile Türkiye'nin lider internet reklamcılık firmasıdır.

London Creative, tanıtımları konusunda firmalara A’dan Z’ye kurumsal destek sağlamakta, onlara yol göstermekte ve ufkunu genişletmektedir.

Kendi bünyesinde bulunan matbaası ve fotoğraf stüdyosu sayesinde firmalara gerek basılı ve gerek dijital ortamda görseller sağlamakta, tasarımlarını kurumsal boyutta teslim etmektedir.

London Creative firmaların ürün ve hizmetini pazarlamasında yol göstermektedir. Her gün artan yüzlerce referansı bunun en güzel yansımasıdır.
Verdiğimiz hizmetlerin başlıkları

Ayrıca verdiğimiz ya da danışmanlığını yaptığımız tüm hizmetler için firmalara özel müşteri temsilcisi atanmaktadır. Bu müşteri temsilcisi her türlü soru ve sorunda firmalarımıza 7/24 hizmet vermektedir.

 
 
© 2018 London Creative. Tüm hakkı saklıdır. Site Haritası

Alanya Web, 2005 Yılından Beri Türkiye'nin Lider İnternet Medya Ajansı Şehrinizde. Artık Sorunları Kenara Bırakın, Sadece İşinize Odaklanın.

alanya web, alanya web tasarım, alanya google reklam, alanya facebook reklam, alanya sosyal medya yönetimi, web tasarım alanya, google reklam alanya, facebook reklam alanya, alanya internet sitesi, internet sitesi alanya, web tasarımı, google reklamları, facebook reklamları, instagram reklamları, alanya instagram reklamlar, alanya web şirketleri