0 242 252 07 07

Hizmetler

 

- Instagram Reklamları -

Hizmetler

Instagram Reklamları

Hemen Başvurun 0 242 252 07 07

Aylık 1 milyar kullanıcısı ile Instagram dünyanın en büyük mobil reklam platformlarından biridir. Instagram sayesinde şirketler, paylaşımlarını ve kamyanyalarını etkileşim oranı yüksek bir hedef kitleyle paylaşabilir. Instagram hem iş hem de eğlence anlamında birçok ürüne ve ihtiyaca cevap veren bir sosyal medyadır.

İnsanların sürekli baktığı bir platformda gözükmeniz marka bilirnirliği açısından çok ciddi geri dönüşler almanızı sağlayacaktır. Instagram reklamları ile ürünlerin satışını gerçekleştirebilir, kullanıcılarınız ile etkileşim alabilir, web sitenize direkt olarak ziyaretçi çekerek potansiyel müşteriyi her alanda etkileyebilirsiniz. Ayrıca rakiplerinizin, vizyon olarak önünde, çağdaş ve global bir firma olduğunuzu altını çizmiş olursunuz.

Instagram reklamlarınızın profesyonel takibi, kurumsal fotoğraf ve video çekimlerinizin Instagram hesabınızına gerekli anahtar kelimeler ile birlikte yüklenmesi, kurumsal fotoğraf ve video konusunda eksikliğiniz varsa bunların giderilmesi ve her konuda destek ve bilgi alabileceğiniz işini bilen bir reklam ajansı olan London Creative ile tanışın ve tüm konularda çözüm ortağınızı bulmuş olun.

Dünya devi olan Instagram'da yer alın, şirketinizi ileriye taşıyın.

  • Yatay fotoğraf ve videolar,
  • Facebook ile çapraz kampanyalar,
  • 60 saniyelik video seçenekleri ile etkili bir alternatiftir.

Instagram reklamları ile;

  • Web sitenize ciddi bir kitleyi çekebilir,
  • Uygulamalarınızı indirilmesi sağlanabilir,
  • Video görüntülemesi elde edilebilir,
  • Marka bilinirliği kazanabilir,
  • Doğrudan satış teknikleri ile hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.
Instagram Reklam Alanya
 
 
 
© 2018 London Creative. Tüm hakkı saklıdır. Site Haritası

Alanya Web, 2005 Yılından Beri Türkiye'nin Lider İnternet Medya Ajansı Şehrinizde. Artık Sorunları Kenara Bırakın, Sadece İşinize Odaklanın.

alanya web, alanya web tasarım, alanya google reklam, alanya facebook reklam, alanya sosyal medya yönetimi, web tasarım alanya, google reklam alanya, facebook reklam alanya, alanya internet sitesi, internet sitesi alanya, web tasarımı, google reklamları, facebook reklamları, instagram reklamları, alanya instagram reklamlar, alanya web şirketleri