0 242 252 07 07

Hizmetler

 

- Google ve Yandex Harita Kayıt -

Hizmetler

Google ve Yandex Harita Kayıt

Hemen Başvurun 0 242 252 07 07

Google ve Yandex gibi firmalar, kullanıcıları için konum bazlı, özelleştirilmiş harita hizmeti vermektedirler.

Kullanıcı, bilgisayarından ya da mobil cihazından bir arama gerçekleştirdiğinde, konu ile ilgili en yakın konumda bulunan haritalara kayıtlı işletmeyi öncelikli olarak gösterir.

İş yerinizin haritalara kaydedilmesi ile birlikte sizin işiniz ile ilişkili, sizin faaliyetleriniz ile ilgili bir arama gerçekleştirildiğinde, işletmeniz arama sonuçlarında ön planda yer alır. Böylelikle çevrenizde bulunan potansiyel müşterilere ulaşırsınız.

Ayrıca iş yerinizi ziyaret etmek isteyen müşterileriniz sizin firma isminizi aratması ile birlikte, rota oluşturarak en hızlı ve kolay biçimde iş yerinizi ziyaret edebilir.

Harita kayıt servisimizi kullanarak, tüm dünyada %99.99 oranında uygulama ve cihazda çalışacak şekilde işletmeniz kayıt edilecek ve potansiyel müşterilerinizin sizi bulması kolaylaşacaktır.

Harita Kayıt
 
 
 
© 2018 London Creative. Tüm hakkı saklıdır. Site Haritası

Alanya Web, 2005 Yılından Beri Türkiye'nin Lider İnternet Medya Ajansı Şehrinizde. Artık Sorunları Kenara Bırakın, Sadece İşinize Odaklanın.

alanya web, alanya web tasarım, alanya google reklam, alanya facebook reklam, alanya sosyal medya yönetimi, web tasarım alanya, google reklam alanya, facebook reklam alanya, alanya internet sitesi, internet sitesi alanya, web tasarımı, google reklamları, facebook reklamları, instagram reklamları, alanya instagram reklamlar, alanya web şirketleri