0 242 252 07 07

Hizmetler

 

- Alanya Sosyal Medya Yönetimi -

Hizmetler

Alanya Sosyal Medya Yönetimi

Hemen Başvurun 0 242 252 07 07

Kuruluş ve işletmelerin, internetteki varlıkları; sosyal medya yönetimlerinin gücüyle doğru orantılıdır. Sosyal medyada başarılı olanlar, bu etki ile kısa sürede daha çok müşteriye ulaşır ve ticaret hacmini geliştirir.

Şirketler ve kurumsal firmalar da artık sadece internet dünyasında değil sosyal medya dünyasında da var olma isteği ve çabası taşımaktadırlar.

Bunun için hizmet veren London Creative reklam ajansı müşterisinin düzenli ve genel verilerini insanların ulaşabileceği sosyal medya hesaplarına yüklemek, planlama ve organizasyon oluşturmak, onları anlık olarak yönetmek, kullanıcıların talep ve reaksiyonlara anlık cevap vermek ve sektörde marka bilinirliğini yaratmakla yükümlüdür.

Söz konusu şirketin görselleri, yeni biten işler, başlanan işler, insan memnuniyeti temeline dayalı sektörlerdeki (oteller gibi) günlük faaliyetler, kurumsal fotoğraf çekimi ve videolar aracılığı ile ölümsüzleştirir ve bu doğrultuda oluşturulan hesaplara, düzenli olarak gönderir.

İnsanlarla sürekli olarak iletişim halinde kalarak rakip firmalardan önde durmak ve yediden yetmişe herkesin markayı bilmesini sağlamak amaçtır.

Kriz yönetimi ve kampanya dönemlerinin takibi gibi sosyal medyada "olmazsa olmaz" anlarda hep yanınızdayız. Deneyimli ekibimiz, aklınızdaki tasarımların hedefinizdeki müşterilere ulaşması için çalışmalarını hep yenileyerek sürdürür.

London Creative reklam ajansı tarafından sunulan profesyonel hizmetler arasında ciddiyetle ve yeni uygulamalara açık bir şekilde yürütülen sosyal medya yönetimi ile var olanın ilerisinde durmaya hazır olun.

Siz de sosyal medyada gücünü ellerinizin arasında görmek istiyorsanız, bizimle irtibata geçin!

Facebook Yönetimi Instagram Yönetimi Twitter Yönetimi Tumblr Yönetimi Whatsapp Yönetimi Ekşisözlük Yönetimi Pinterest Yönetimi Snapchat Yönetimi Linkedin Yönetimi Foursquare Yönetimi Swarm Yönetimi
 
 
Sosyal Medya Stratejisi
Kriz Yönetimi
Kampanya Takibi
Hesap Yönetimi
İçerik Üretimi
Etkileşim, Aksiyon ve Yanıtlama
 
 
 
© 2018 London Creative. Tüm hakkı saklıdır. Site Haritası

Alanya Web, 2005 Yılından Beri Türkiye'nin Lider İnternet Medya Ajansı Şehrinizde. Artık Sorunları Kenara Bırakın, Sadece İşinize Odaklanın.

alanya web, alanya web tasarım, alanya google reklam, alanya facebook reklam, alanya sosyal medya yönetimi, web tasarım alanya, google reklam alanya, facebook reklam alanya, alanya internet sitesi, internet sitesi alanya, web tasarımı, google reklamları, facebook reklamları, instagram reklamları, alanya instagram reklamlar, alanya web şirketleri