0 242 252 07 07

Hizmetler

 

- Kurumsal Fotoğraf ve Video Çekimi -

Hizmetler

Kurumsal Fotoğraf ve Video Çekimi

Hemen Başvurun 0 242 252 07 07

London Creative elinde bulundurduğu profesyonel görsel ekibiyle birlikte, çalıştığı şirketin yüzü olacak görselleri ve fotoğrafları çekmek üzere oldukça geniş bir ekipman yelpazesine sahiptir. Kurumsal fotoğraf çekiminde havadan drone çekimine kadar, üç boyutlu modellemeden video kesimi ve kurgusuna kadar her türlü görsel zenginliği şirkete sağlamaktadır.

İş ve dış mekan fotoğrafları, ürün çekimleri, modelli çekimler, havadan drone ile fotoğraf ve video çekimleri, post prodüksiyon, seslendirme ve kurgu. Tam teşekküllü operasyonumuz, ihtiyaçlarınıza cevap vermek için her zaman hazır.

Kurumsal fotoğraf çekimi London Creative reklam ajansı tarafından hem web sitesine uyarlanabilir şekilde hem de çeşitli basılı mecralarda kullanılacak şekilde çözünürlüğü oldukça yüksek ve kaliteli şekilde çekilmekte ve söz konusu şirkete orjinal boyutlarıyla, her yerde kullanabilecekleri şekilde teslim etmektedir.

Son kullanıcı ise halihazırda yaptığınız işlerden, verdiğiniz hizmetlerden net bir şekilde ilk fotoğrafların görsel kalitesinden etkileneceği gibi size olan bakış açısındaki pürüzleri kaldırmış olacaktır.

Dolayısıyla kurumsal fotoğraf çekimi, işletmenizin ve ürünlerinizin tanıtımı için oldukça ciddi önem taşımaktadır.

Şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz tanıtım videolarından örnekleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunların dışında güncel ve kapsamlı portfolyomuz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kurumsal Fotoğraf ve Video Çekimi
 
 
 
© 2018 London Creative. Tüm hakkı saklıdır. Site Haritası

Alanya Web, 2005 Yılından Beri Türkiye'nin Lider İnternet Medya Ajansı Şehrinizde. Artık Sorunları Kenara Bırakın, Sadece İşinize Odaklanın.

alanya web, alanya web tasarım, alanya google reklam, alanya facebook reklam, alanya sosyal medya yönetimi, web tasarım alanya, google reklam alanya, facebook reklam alanya, alanya internet sitesi, internet sitesi alanya, web tasarımı, google reklamları, facebook reklamları, instagram reklamları, alanya instagram reklamlar, alanya web şirketleri